nintendo ds lite games
 
NintendoHome
  ·  Kontakti
nds roms

NDS ROMs

Nintendo DS jautājumi un atbildes.

Kāsauc jaunāko NINTENDO konsoli?

Jaunākās pārnēsājamās konsoles nosaukums ir Nintendo DS

Ko nozīmē burti DS?

DS sākotnēji nozīmēja "Developer System" - Latviski : "Spēļu veidotāju sistēma"'(tas bija laikā kad Ds bija vēl tikai prototips un reālais gala nosaukums vēl nebija oficiāli paziņots), bet vēlā tika nolemts saglabāt nosaukumu Nintendo DS kur burti D un S tiek atšifrēti kā "Dual-Screen"- "Divi Ekrāni"

Vai Nintendo DS ir "Gameboy DS"?

Daudzviet presē NintendoDS tiek kļudaini saukts par Gameboy DS (piemēram BNS ziņās!). Sākotnēji aptuvei pirms gada klīda runas ka jaunās konsoles nsaukums būs Gameboy DS bet tās bija tikai baumas. NDS var tikt izmantots lai spēlētu GAMEBOY ADVANCE / GBA SP spēles, bet tas NAV GAME BOY. Nintendo netaisās pārtraukt gameboy ražošanu un aizvietot to ar DS. Šīs konoles pastāvēs paraēli (nu ā vismaz stāsta Nintendo)

Kadas spēles iespējams spēlēt uz Nintendo DS kosoles?

NDS var spēlet specīli DS ražotas spēles un arī spēles kas veidotas priekš GBA un GBA SP. Nintedo DS NEVAR izmantot GB COLOR vai klasiskā melnbaltā GAME BOY spēļuspēlēšanai kā to varēja darīt ar ADVANCE.

 

GAMEBOY kartridžu ligzda

 

DS karšu ligzda

 

Vai iespējams savienot DS as GBA vai SP priekš multiplayer spēlēm?

NĒ - NintendoDS ir iebūvēts WiFi bezvadu multiplayer link ports un tam nav GAMEBOY LINK PORTa, tādēļ nav thnisk iespejams salēkt NDS are GBA vai GBASP. Arī Pokemon Wireless link for GBA nestrādās ar NDS WiFi, jo tie izmanto dažādus bezvadu sakaru protokolus.

Ja šai lapā neatradāt jūs intersējošās atbildes, tad lūdzu sūtiet mums NDS jutājumus uz e-mailu

 

 


Savietojams ar

Gameboy ADVANCE un GBA SP spēļu kartridžiem

DS spēļu kartēm

 

 

 

 


2005 © NINTENDOLV